Asystent.

Twojego Prawa Jazdy

Na pewno słyszałeś wiele opowieści o tym jak trudne jest zdanie prawa jazdy z jak wielkimi kosztami się wiąże oraz jak wiele czasu zajmuje zrobienie kursu. Sprawdź naszą ofertę a przekonasz się że to tylko mit.

W odpowiedzi na potrzeby naszych kursantów dokładamy wszelkich starań aby cały kurs przebiegł sprawnie, szybko i rzetelnie. Jako asystent twojego prawa jazdy zadbam o twoją dokumentację a ty będziesz mógł skupić się na tym co najważniejsze – czyli na dobrym przygotowaniu do zawodu kierowcy.

Usługi

Usługi.

RODZAJE KURSÓW.

Egzaminy

Egzaminy.

Zdawaj gdzie chcesz.

Na prośbę naszych kursantów organizujemy możliwość zdawania egzaminów na prawo jazdy w trzech różnych Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego:
01. Warszawa

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

Adres: Odlewnicza 8, 00-001 Warszawa
 Telefon: 22 597 67 00
02. Łomża

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży

Adres: Zjazd 21, 18-400 Łomża
Telefon: 86 216 77 93
03. Ciechanów

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie

Adres: Mleczarska 27, 06-400 Ciechanów
 Telefon: 23 673 24 56
Płyta

Płyta.

Poślizg kontrolowany.

Co zrobić w sytuacji nagłego zagrożenia spowodowanego wtargnięciem zwierzęcia na drogę? Jak wyjśc z poślizgu? Jak wykorzystać systemy które posiadamy w pojeździe?
Tego wszystkiego dowiecie się w naszym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy, gdzie przygotowujemy kierowców do sytuacji ekstremalnych które mogą ich spotkać na drodze.

To zwiększa twoje szanse

DOSTOSOWANIE PRĘDKOŚCI 85%
CZAS REAKCJI 90%
WYUCZONE ODRUCHY 78%
POSTAWA ZA KIEROWNICĄ 93%
ŚWIADOMOŚĆ 85%
WIEDZA 94%

Statystycznie 90 procent kierowców nie potrafi prawidłowo zareagować w sytuacji utraty kontroli nad pojazdem. Większość z nich nie wie jakie systemy posiada w pojeździe, a prawie połowa wykorzystuje je w nienależyty sposób.

Lekarz

Lekarz

Badania lekarskie/psychologiczne

W naszej placówce istnieje także możliwość zrobienia badań lekarskich oraz psychologicznych niezbędnych do uzyskania profilu PKK oraz kwalifikacji zawodowych.

review1

Godziny przyjęć: wtorki i piątki godz.19.00-20.00

RADOSŁAW ZIELIŃSKI, psycholog

review3

Godziny przyjęć: wtorki środy godz.17.00-18.00.

JAN KOWALSKI, lekarz 

Kontakt

Kontakt.

Porozmawiajmy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, czegoś nie rozumiesz lub po prostu chciałbyś się zapisać na kurs, zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub przez poniższy formularz.