Wydarzenia

Zaplanowane wydarzenia 2017 roku:

5-10.11.18r. Mistrzostwa Świata w Argentyna. /WKF/
1-5.12.17r. Puchar Europy w Szwecji. /WKF/
29-30.11.17r. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski  K-1, Light Kick Europa Cup Open w Jaroslawiu /WKF/
24.11.17r. Puchar Polski Seniorów i Master Cup – Turniej Pierwszego Kroku Otwock Organizator: Otwock KO Team /PZKB/
4.11.17r. Mistrzostwa Świata seniorów (pf, lc, fc, kick light, low kick, k-1, formy przy muzyce) Budapeszt (Węgry) organizator: WAKO /PZKB/
4.11.17r. Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Wyszków CKU Organizator: Gimnazjon APIN ul. Matejki 9
4.11.17r. III Mistrzostwa Europy CBJJP 2017 Luboń

28.10.17r. Kong Sao Open Cap Mikołów K-1
28.10.17r. II Drawski Turniej BJJ dzieci i młodzieży Drawsko Pomorskie ul. Dworcowa
22.10.17r. Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Ostrołęka Organizator: Fight Academy ul. Partyzantów 3
21.10.17r. Mistrzostwa Europy Cavalcanti dzieci i dorośli K-1, BJJ GI, NO GI Luboń
20-21.10.17r. seminarium BJJ Ricardo Cavalcanti Głogów Międzynarodowa Federacja Modern Ju Jitsu
14.10.17r. Otwarty Puchar Państw nadbałtyckich seniorów i juniorów K-1 Ruls, Kick Light Sejny Organizator: Pancer Suwałki /PZKB/
13-15.10.17r. seminarium BJJ Ricardo Cavalcanti Poznań Panteon Mistrzów
8.10.17r. seminarium szkoleniowe z Marcinem Różalskim Ostrołęka ul. Powstańców 1 Fight Academy
8.10.17r. XXVII Granda K-1/MT Warszawa LFC
7.10.17r. KAMIKAZE CUP Waleczne serca IV Warszawa Organizator: Serafin URSUS ul. Gierdziejewskiego 5
7.10.17r. VIII Turniej No Gi Fight Grappler Cup 2017 hala sportowa przy ZSM nr 1 ul. Kopernika 9 Mińsk Mazowiecki
6-8.10.17r. Puchar Europy Open Wegry-Zalegerszeg /WKF/

30.09.17r. seminarium Robert Drysdale Zenit BJJ Poznań, Warszawa
28.09.17r. seminarium Low Kick Frenky FLASH Pawlak Grappler 18.00 ul. Piłsudskiego 11A
27.09.17r. seminarium Low Kick Frenky FLASH Pawlak Alademia Lwa 18.00 ul. Górczeska 253D
24.09.17r. XXVI Granda BOKS Warszawa LFC

_________________________________________________________________________________________

Minione wydarzenia na 2015 rok:

5.XII. – 3. ročník turnaja v brazílskom ju-jitsu (Słowacja Športová hala Martin organizator Miroslav Ševčík)
12.XII. – mikołajkowy turniej w Grapplingu dla dzieci i młodzieży (Arrachin ul. Bydgoska 33 OSW)
12.XII. – turniej mikołajkowy BJJ dzieci w Jakubowie
12.XII. – otwarte Mistrzostwa Polski Gold Team dzieci, młodzież (Stępnica hala sportowa ul. Tadeusza Kościuszki 4)
13.XII. – Mistrzostwa Polski BJJ dzieci i młodzieży (Hala Sportowa ZSO ul. Witosa 12 Świnoujście)
12-13.XII. – Winter OPEN ( Gi oraz No Gi Alliance BJJ) NOWOŚĆ !!
14.XII. – mikołajki dla dzieci godz. 17.00 (wszystkie grupy z 16.00, 17.00 i 18.00)
16.XII. – spotkanie opłatkowe, (godz. 19.30 ul.Górczewska 253D) dorośli godz.18.00 seminarium + poczęstunek 2-3godz.
20.XI. – IV GRANDA sparingi międzyklubowe K1, Muay Thai (Legia Torwar)
29.XI. – X Kuźnia Mistrzów (Ostrołęka Hala, Sportowa ul. Partyzantów 3)
28.XI. – Rolling Spider Cap dla dzieci, młodzieży i dorosłych (Sala sportowa OSW , ul.Bydgoska 33, Olsztyn godz. 8.00)
28.XI. – I Turniej AVEPPI CUP BJJ dla dzieci i młodzieży (Hala Gimnazjum Nr.1 w Policach ul.Tanowska 14 godz. 8.30)

28.XI. – III ATSW (Radzymin Al. Jana Pawła II 20 godz. 9.30 ważenie 7.30-9.00)
22.XI. – IX Kuźnia Mistrzów (Wyszków, Hala WOSiR)
22.XI. – III GRANDA sparingi międzyklubowe K1 (Legia Torwar), Białe Kołnierzyki boks (Palestra)24-25.X. – zawody Mikołów (Kong Sao)
7.XI. – turniej dziecięcej ligi grapplingowej (Wołomin Sz.P. Nr7 ul. Poprzezna 6 godz. 10.00)
18.X. – VIII Kuźnia Mistrzów (Legionowo)
18.X. – I sparingi międzyklubowe K1 (Legia Torwar)
15-18.X. – zgrupowanie V (Zakopane ośrodek PALACE ul.Chałubińskiego)
10.X. – grappler cap BJJ dzieci i dorośli (Mińsk Mazowiecki)
3.X. – Master Cap Kick Light Otwock ul. M.Konopnickiej 3
26-27.IX. – V Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu (Alliance BJJ Luboń)
19.IX. – VII edycja B-Fight (Warszawa ul. Osowskiego)
19.VI. – 27-mio lecie uprawiania sztuk walki przez TRENERA (ZAKOŃCZENIE SEZONU)
6-7.VI. – OPEN GI (Alliance BJJ Luboń)
17.V. – VII Kurpiowska Kuźnia Mistrzów „Puchar Ziemii Mińskiej w Stójce Uderzanej” (Mińsk Mazowiecki)
1-3.V. – obóz BJJ z J.Moreirą (Zakopane)
18-19.IV. – VII memoriał Helio Gracies (Hala OSiR, ul. Gimnazjalna 1, Opalenica)
18-26.IV. – kurs instruktorów sportu w Boksie (ul. Górczewska 253D – siedziba klubu)
12.IV. – zawody BJJ ,Power Kids III (Łask)
11.IV. – II Mińska Gala Mieszanych Sztuk Walki „Grappler Night II” (Mińsk Mazowiecki)
10.IV. – II edycja Warsztatów Międzyklubowych (Walhalla Mińsk Mazowiecki 19.00)
28-29 .III. – XI Mistrzostwa Polski ADCC – Warszawa
28.III. – II edycja 2015 Ogólnopolska liga B-Fight Oriental Rules, K1 , Low-kick (Nieporęt, SP B.Tokaja ul. Dworcowa 9)
14-15.III. – II Otwarte Mistrzostwa Polski Cavalcanti w Judo/BJJ GI i NO GI/MMA/k1 (Luboń k/Poznania P.Jóźwiak)
14.III. – otwarte seminarium Muay Thai z Mistrzem Świata Maćkiem Skupińskim (godz. 16.00-20.00 Walhalla Mińsk Maz.)
7.III. – III Gala Sportów Walki SPARTA (hala sportowa w Baranowie godz.19.00)
7.III. – II Grand Prix Polski BJJ (Hala Sportowa SP nr 2, ul. Dąbrówki 10, Mińsk Mazowiecki) dzieci, młodzież, dorośli
6-7.III. – Mistrzostwa Polski Seniorów Low Kick (Kobyłka – eliminacje, Wołomin – finały, tylko zrzeszeni w PZKB)
1.III. – seminarium BJJ GI/NO GI z Grzegorzem Klocem (ul. Grochowska 301/305 godz. 11.00 Dragon’s Den)
27.II. – I edycja Warsztatów Międzyklubowych (Akademia Lwa Warszawa 19.00)
26.II. – 01.III. – zimowy obóz z Tomaszem Drwalem (Zakopane, koszt 490zł)
21-22.II. – V Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu (Alliance BJJ Luboń)
21.II. – otwarte szkolenie Krav Maga (SKM Polska O/Radom,  godz. 11.00 – 15.00  ZSS ul. 25-go Czerwca 66 (wejście główne))
7.II. – I edycja, Ogólnopolska Liga B-Fight Oriental Rules, K1 , Low-kick i Full Contact (Pomniechówek, ul. Szkolna 3)
7.II. – IV NO GI FIGHT (Dzierżoniów)
8.II. – VI Kuźnia Mistrzów (K-1, low kick, boks, Wyszków Hala sportowa CKU)
31.I. – Turniej Pierwszego Kroku w K1/ Low-kick juniorów, seniorów (Pruszków ul. Lisieckiego 1)
17.I. – Mistrzostwa Polski WKSF (Gimnazjum Miejskie nr 3 ul. Sienkiewicza 17 Mińsk Mazowiecki)

Minione wydarzenia 2014 roku:

8.XII. – dziecięcy turniej mikołajkowy godz. 17.00 (dzieci z wszystkich grup i przedszkoli)
30.XI. – V Kurpiowska Kuźnia Mistrzów (Ostrołęka K-1, Boks)
26.XI. – warsztaty_8 BOKS (godz. 19.30 ul.Górczewska 253D) – gość Adam Kusior (były trener reprezentacji Polski i Szkocji)
22.XI. – zawody Power Kids (Łódź – regionalne)
13-16.XI. – zgrupowanie_4 jesienne MMA/BOKS/SUBMISSION/CROSS (Ośrodek ZDROWOTEL – Łeba)
25-26.X. – zawody (Kong Sao World Open Cup Mikołów)
19.X. – IV Kurpiowska Kuźnia Mistrzów (Wyszków K-1, Boks)
18-19.X. – seminarium BJJ z J.Moreirą (Konin)
11.X. – zawody Submission Fighting ( V Turniej SF Grappler Cup Mińsk Mazowiecki)
27.IX. – zawody Submission Fighting (IV Puchar Polski No Gi CBJJ Rules Luboń)
26-28.IX. – seminarium BJJ z Luanną Alzuguir (Academia Gorila, ul. Kopernika 36/40.)
24.IX. – warsztaty_7 BOKS (godz. 19.30 ul.Górczewska 253D) – gość Kazimierz Szczerba (trener KB LEGIA)
26.VI. – warsztaty_6 MMA (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Sylwester Czarnota (Stowarzyszenie KONG SAO)
23.VI. – egzaminy dorośli (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D)
11.VI. – egzaminy dzieci (godz. 17.30 oraz 18.30 ul.Górczewska 253D)
10.VI. – sparingi AL
29.V. – warsztaty_5 BJJ (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Krzysztof Łukaszewicz, czarny pas BJJ
28.V. – turniej z okazji Dnia Dziecka (godz. 17.00 ul.Górczewska 253D – pokazy sztuk walki, break’a, turniej)
10.V. – turniej bokserski o Puchar Fenixa
10.V. – zawody BJJ dla dzieci i młodzieży (Alsecco Cup2 Szczecin ul. Ku Słońcu 124)
1-4.V. – wiosenny obóz z Joe Moreira /8 -Toan BJJ, 3 -Toan Judo/ Zakopane – koszt 750zł
26.IV. – zawody Submission Fighting (X Mistrzostwa Polski ADCC Szczecin)
24.IV. – warsztaty_4 Judo pod MMA /Cross trening (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Maciej Dziewicki, czarny pas Judo
13.IV. – zawody MMA (ALMMA 57 Żyrardów)
5.IV. – seminarium Sztuk Walki (Żółwin ZS ul. Szkolna 39 k/Podkowy Leśnej – pokazy, seminarium)
4.IV. – turniej Submission Fighting (godz. 18.00 ul.Górczewska 253D)
29.III. – zawody Submission Fighting (Open Baltic Cup Koszalin BJJ GI/NO GI)
27.III. – warsztaty_3 BJJ/SF (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Jakub Borkowski, czarny pas BJJ
23.III. – zawody Power Kids w BJJ GI i NO GI (ZSP 2 ul. Warszawska 13 Łask godz. 10)
15.III. – seminarium z Philippe Orban 6 Dan Aikido Aikikai (Kraków)
6-9.III. – zgrupowanie_3 wiosenne MMA/SF/BOKS/Cross-trening (Bieszczady, Polańczyk, OSW „SKALNY”)
27.II. – warsztaty_2 BOKS (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Rafał Jackiewicz bokser, rekord (44-11-2)
30.I. – warsztaty_1 MMA/BJJ/SF/ (godz. 20.00 ul.Górczewska 253D) – gość Jakub Borkowski, czarny pas BJJ

Minione wydarzenia 2013 roku:

16.XII. – trening MMA/BOKS/CROSS, spotkanie opłatkowe
9,16,23,30.XI. – kurs samoobrony dla kobiet (edycja I). Na macie, ul.Górczewska 253D
17,18,19,20.X. zgrupowanie_2 jesienne MMA/cross-trening/kettlebells (Ośrodek ZDROWOTEL – Łeba)
14-21.07. letni obóz sportowo-wypoczynkowy (ośrodek – Ostrów Pieckowski)
23.06. 1-4.05. zgrupowanie_1 wiosenne MMA/cross-trening/kettlebells/TRX (ośrodek  – Jastrowie)