trenerzy 2018-09-28T13:56:01+00:00

TRENERZY

Zbiegniew Wyszyński
Zbiegniew WyszyńskiK1, Bjj, Mma
Założyciel Akademii Lwa, z 30 letnim doświadczeniem w sztukach walki. Posiada 6 dan mistrzowski. Specjalizuje się w samoobronie, bjj, kickboxingu i mma.
Paweł Sadowski
Paweł SadowskiBoks
Z boksem związany od 2000r. Instruktor sportu ze specjalizacją boksu. Trenuje w takich w klubach jak Gwardia Warszawa, Nokaut Gymi Legia u boku Andrzeja Gmitruka
Kamil Zawidlak
Kamil ZawidlakBreak Dance
Z tańcem związany od 2003r. Swoje kroki stawiał zarówno na deskach sceny polskiej i międzynarodowej. Jest prekursorem nauczania tańca osób niesłyszących.
Adrian Kuśmierz
Adrian KuśmierzBjj
W świecie sztuk walki od 14 lat. Posiadacz czarnego pasa w bjj. Zdobywca wielu tutułów m.in. I miejsce VI No Gi Fight Grappler Cup (brązy/czarne -76 kg) w 2017r.
Aneta Próchniewicz
Aneta PróchniewiczKickboxing
Absolwentka Wyższej Szkoły Turystki i Rekreacji, obecnie studentka 3 roku Fizjoterapii na WSR( Wyższa Szkoła Rehabilitacji). W kickboxingu od 3 lat.
Mariusz Pawełczak
Mariusz PawełczakKraw Maga
Absolwent szkoły detektywistycznej, od 7 lat związany z technikami interwencyjnymi. Szkolił się u krajowych liderów krav maga.
Dmytro Tkachenko
Dmytro TkachenkoK1/Kickboxing
Ukończył Czerkaski Uniwersytet Narodowy na kierunku wychowanie fizyczne, Zasłużony Trener Ukrainy z 15-letnim doświadczeniem w kickboxingu.
Maks Tomaszewski
Maks TomaszewskiBjj
Posiadacz purpurowego pasa brazylijskiego jiu jitsu, sportami walki zajmuje się od 6 lat, sędzia zawodów dziecięcych i dorosłych.