Galeria – dzieci

28.V.2014r. dzień dziecka

Dzień dziecka w naszej Akademii przebiegał bardzo intensywnie. W części pierwszej rodzice uczestniczyli w zabawach razem z dziećmi. Następnie pasowanie miało kilkunastu nowych uczestników. Po ceremonii przyszedł czas na poczęstunek, niespodzianki i długo oczekiwane oglądanie relacji filmowych z minionych wydarzeń bieżącego roku.

10.V.14r. - Alsecco Cup2 Szczecin

Majowy weekend spędziliśmy na zawodach BJJ w Szczecinie. W zawodach wzięło udział ponad 200 dzieciaków z największych klubów. Wysoki poziom i duch rywalizacji sprzyjały najbardziej ambitnym zawodnikom.

12.IV.13r. - pokaz Krasnal

Podczas dni otwartych w przedszkolu KRASNAL zorganizowaliśmy pokaz BREAK-a i sztuk walki. W pokazie wzięły udział zarówno dzieci starsze jak i najmłodsze. Publiczność była bardzo zaskoczona sprawnością i odwagą młodych wojowników.

5.IV.14r. - seminarium sztuk walki Żółwin

Po raz pierwszy wspólnie z trenerem Maćkiem Dziewickim (Klub Sportowy AGATOS) zorganizowaliśmy seminarium, które poprzedziły pokazy sztuk walki. Ponadto jednomyślnie podjęliśmy decyzje o promowaniu SBS Fighting System. Myślę, że znajomość zaowocuje licznymi spotkaniami w przyszłości.

28.III.14r. - urodziny Grzesia

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zorganizować urodziny dla dzieci. Były tańce przy muzyce, pokazy break-a i aikido oraz wiele innych gier i zabaw.

23.III.14r. zawody Power Kids BJJ

Zawody BJJ dla dzieci zorganizowane w Łasku k/Łodzi przyciągnęły ponad 150 zawodników. Zawodnicy startowali w konkurencji GI oraz NO GI. Nasza ekipa wywalczyła kilka medali. Ponadto otrzymaliśmy tytuł najmłodszego uczestnika zawodów oraz wygraliśmy konkurs na najładniejszy plakat trenera. Brawa dla młodych lwów za waleczność.

6-9.III.14r. wyjazd Polańczyk

Dzień kobiet przepracowaliśmy z młodzieżą na wyjazdowym szkoleniu w Polańczyku (Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy SKALNY). Do zajęć po raz pierwszy wprowadziliśmy elementy BREAK-a, które bardo dobrze przenikają się z wieloma ćwiczeniami sztuk walki. To połączenie otworzyło przed nami nowe możliwości wszechstronnego rozwoju.

4.XII.13r. - turniej mikołajkowy

Turniej mikołajkowy zorganizowany po raz pierwszy przez Akademię cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Przed walkami rodzice podziwiali występy swoich pociech, nagradzając ich brawami.

26.X.13r. - Otwarty Puchar Europy Kong Sao (dzieci)

Na Śląsku w Mikołowie Stowarzyszenie Kong Sao po raz kolejny zorganizowało bardzo duże zawody w sztukach walki - Otwarty Puchar Europy Kong Sao. Młode lwy wystartowały po raz pierwszy. Była walka, było podium.

3.X.13r. break dla głuchych

Zajęcia z niesłyszącymi prowadzi instruktor Kamil "ZAKI" Zawidlak (Slaider)

1.X.13r. break dla dzieci

Tak wyglądają treningi BREAK-a dla dzieci (Slaider).

22.VI.13r. - egzamin dzieciaków

Na koniec sezonu Mistrz przeprowadził egzamin dzieciakom na 10 Tije.

19.VI.13r. - egzamin maluchów

Po pół roku ćwiczeń przeprowadziliśmy maluchom egzamin na tytuł Adepta.

8.VI.13r. trening w Nastula Club

Trening Wiktora. Zajęcia Judo w Nastula Club prowadził trener Paweł Nastula.

1-4.V.13r. wyjazd Jastrowie

Majowy weekend spędziliśmy na treningach w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Chata w miejscowości Jastrowie. Były treningi, biegi, a w przerwach pomiędzy nimi kajaki, spacery i ogniska.

24.IV.13r. - pasowanie najmłodszych maluchów

Pasowanie najmłodszych uczniów w Akademii miało szczególny charakter. Dzieciaki bardzo przejęły się tekstem ślubowania. Był nastrój, muzyka i wzruszone maluchy.

24.IV.13r. - pasowanie dzieci starszych

Po pasowaniu maluchów, ceremonię przyjęcia do klubu miały starsze dzieciaki. Była radość, wzruszenie i obietnice na przyszłość.

21.III.13r. - 4 turniej szachowy

To już 4 rodzinny turniej szachowy zorganizowany przez Akademię. Jest rywalizacja, rośnie poziom umiejętności, to cieszy.

10.III.13r. - zawody KOLUCHSTYL

Młode Lwy wystartowały w zawodach KOLUCHSTYL zorganizowanych w Warszawie.

21.I.2013r. - urodziny Wiktora

Pierwsze urodziny dla dzieci na sportowo, zorganizowane przez Akademię Lwa.

5.VI.13 trening dzieci starszych

Zajęcia starszych dzieci w Akademii.

7.XII.13r. - 5 turniej szachowy

Organizowane przez nas rodzinne turnieje szachowe cieszą się coraz większą popularnością. Kolejny już piąty odbył się w grudniu.

9.XII.12r. - turniej Nastula Club

Mikołajkowy turniej Judo w Nastula Club.