Galeria – dorośli

10.VI.2014r. - sparingi_1 Boks/SF

Ruszyły pierwsze cykliczne sparingi z boksu i submission fighting. Jeżeli lubisz wylewać pot, poszukując własnych granic i słabości, ZAPRASZAMY.

29.V.2014r. warsztaty_5 BJJ

Piąte warsztaty poprowadził Krzysztof Łukaszewicz, czarny pas BJJ z Dragon's Den Fight Club. Tematem były techniki kończące z pozycji bocznej i dosiadu.

26.V.2014r. trening MMA/SBS

Skróty z treningu MMA/SBS. Przećwiczone uderzenia bokserskie, kopnięcia i submission. Generalnie trening przekrojowy.

1-4.V.2014r. - obóz BJJ z Joe Moreirą (Zakopane)

Majowy weekend spędziliśmy w Zakopanem na treningach z legendą BJJ Joe Moreirą. W ciągu czterech dni odbyło się siedem treningów. Były węże, kontrola pozycji, wyjścia z dosiadu i pozycji bocznej, poddania, podcięcia w stójce oraz wiele innych ciekawych uwag i wskazówek. Poza treningami technicznymi były biegi po górach i regeneracja w tatrzańskich termach. Podsumowując wolne przepracowane sumiennie.

24.IV.14r. warsztaty_4 Judo, cross, SF

Na warsztatach gościliśmy trenera Macieja Dziewickiego (czarny pas Judo), który zaprezentował podcięcia i sprowadzenia. Zaplanowany czas przedłużył się o godzinę. Były walki SF i cross trening, który wykuwał nasz charakter i wytrzymałość.

14.IV.14r. - jajeczko wielkanocne

Spotkanie wielkanocne i życzenia po boksie i cross treningu miały wymowne znaczenie.

6.IV.14r. trening Dragon's Den

Kolejny wspólny trening z Krzyśkiem Łukaszewiczem (czarny pas BJJ) w jego klubie. Myślę, że znajomość przyniesie ciekawe doświadczenia.

5.IV.14r. seminarium Żółwin

W sobotę gościliśmy w zaprzyjaźnionym Klubie AGATOS, trenera Maćka Dziewickiego. Wspólnie poprowadziliśmy seminarium. Część pierwszą z dorosłymi poprowadził Zbigniew Wyszyński. Tematem było sprowadzenie do parteru pod MMA oraz techniki nożne i samoobrona. Część drugą poprowadził Maciek Dziewicki. Tematem były trzymania i rzuty Judo. Spotkanie poświęcone było wspólnej integracji i promowaniu SBS Fighting System.

4.IV.14r. turniej Submission

Piątkowy wieczór to czas na turniej w Submission. Zawodników podzieliliśmy na dwie grupy. Pierwszą do 75kg i drugą powyżej 75kg. Walki były zacięte, emocji nie brakowało. W następnym miesiącu czas na BOKS.

29.III.14r. zawody Koszalin

Na zawody Submission Fighting (Open Baltic Cup Koszalin BJJ GI/NO GI) zjechało się kilkuset zawodników z największych klubów. Wysoki poziom najmłodszych nawet zawodników świadczy o coraz większej popularności tego sportu.

27.III.14r. SBS Fighting System

Z dniem 27 marca bieżącego roku rozpocząłem oficjalne propagowanie autorskiego systemu walki. SBS Fighting System łączy ze sobą popularne obecnie style chwytane, tradycyjny boks i kickboksing z elementami i filozofią praktycznej samoobrony wywodzącą się ze tradycyjnych sztuk walki.

27.III.14r. warsztaty_3 BJJ

Marcowe warsztaty z Kubą poświęciliśmy obejściu otwartej gardy.

15.III.14r. seminarium Kraków

W Krakowie uczestniczyliśmy w seminarium poświęconym Aikido. Zajęcia poprowadził Philippe Orban 6 Dan Aikido Aikikai. Pomiędzy blokami technicznymi odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i Mistrzowskie.

6-9.III.14r. zgrupowanie_3 Polańczyk

Dzień kobiet spędziliśmy na treningach w Ośrodku Wypoczynkowy SKALNY w miejscowości Polańczyk. Sala do ćwiczeń znajdowała się na pierwszym piętrze. Przeszklone witryny skierowane były na piękny widok doliny i jeziora.

15 km bieg nad Zaporę

Przedostatniego dnia zgrupowania pobiegliśmy z Polańczyka nad zaporę wodną w Solinie. Lekka mżawka pomagała w biegu, łagodząc zmęczenie.

27.II.14r. warsztaty_2 BOKS

Kolejne warsztaty poświęcone były doskonaleniu technik bokserskich. Trening poprowadził Rafał Jackiewicz (rekord 44-11-2). Dużo techniki, fajna atmosfera.

30.I.14r. warsztaty_1 MMA

Gościem na warsztatach był Jakub Borkowski, czarny pas BJJ. Zajęcia poświęcone były kontroli w parterze (pozycja boczna). Ćwiczyliśmy również klincz i stójkę. Myślę że współpraca z Kubą będzie się rozwijała. Wiele cennych uwag i podpowiedzi.

25.I.14r. AlMMA 52

Sochaczew po raz kolejny gościł zawodników startujących w zawodach o Puchar Polski Centralnej.

11.I.13r. trening Płock

Wspólny trening z Kubą odbył się w klubie Piotrka Woźnickiego "GEDEON PŁOCK". Myślę, że początek tej znajomości zaowocuje kolejnymi spotkaniami w przyszłości.

12.XII.13r. spotkanie opłatkowe

Po wyczerpującym treningu MMA/BOKS/SUBMISSION oraz CROSS TRENINGU były życzenia oraz wspólnie przygotowany poczęstunek.

9-30.XI.13r. edycja_1 KSK

Kurs samoobrony dla kobiet skierowany był do wszystkich pań. Celem było podniesienie poczucia bezpieczeństwa osobistego i pewności siebie wśród uczestników. W trakcie zajęć, panie nabywały umiejętności obrony siebie i bliskich w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia przemocą fizyczną. Po zakończeniu szkolenia wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy.

26-27.X.13r. Puchar Europy Kong Sao

Cykliczne zawody w Mikołowie na Śląsku organizowane przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao. Startowało ponad 200 zawodników. Nam udało się zdobyć również kilka medali.

17-20.X.13r. zgrupowanie_2 Łeba

Drugie zgrupowanie odbyło się w Łebie. Ośrodek wypoczynkowy Zdrowotel mieści się 200m od plaży. Zgrupowanie poświęcone było doskonaleniu umiejętności w MMA, BOKSIE i oczywiście parterze. Pusta plaża, ładna pogoda sprzyjały treningom i wypoczynkowi.

25 km bieg plażą

Zgrupowanie w Łebie zakończyliśmy 25 km biegiem brzegiem plaży. Po kilkugodzinnym, wysiłku mimo wielkiego zmęczenia humory dopisywały.

14.IX.13r. seminarium w Mikołowie

14 i 15 września w Mikołowie uczestniczyłem w seminarium prowadzonym przez Joe Moreirę (4 treningi). W sobotę pierwszy trening dotyczył podstaw poruszania się w parterze leżąc na plecach, drugi pracy gardą 4×4. Niedzielny trzeci trening to praca z góry w pozycji bocznej, czwarty to stójka, głównie klincz pod MMA.

1-4.V.13r. zgrupowanie_1 Jastrowie

W majowy weekend odbyło się pierwsze zgrupowanie Akademii. Gościliśmy w ośrodku wypoczynkowym Leśna Chata w miejscowości Jastrowie k/Piły. Przepiękna okolica nad jeziorem i słoneczna pogoda umilały czas w przerwach pomiędzy treningami. Obowiązkowo były biegi, sparingi oraz cross trening. Poza tym doskonaliliśmy techniki bokserskie, sprowadzenia i parter. W wolnym czasie pływaliśmy na kajakach a wieczorami piekliśmy kiełbasę na ognisku.

23-24.III.13r. seminarium CKB

Pod koniec marca uczestniczyliśmy w dwu dniowym seminarium organizowanym przez Centrum Kettlebells w Zielonej Górze. Zwolenników metody HardStyle Kettlebell Pavla Tsatsouline’a szkoli Dariusz Waluś. Tematem szkolenia było zapoznanie uczestników z podstawowymi ćwiczeniami, metodyką ich nauczania oraz eliminacją najczęściej popełnianych błędów. Poznane ćwiczenia wprowadzamy jako elementy do cross treningu pod kątem sportów walki.

28.II.-3.III.13r. zimowy obóz z Tomaszem Drwalem

Razem z Radkiem byliśmy uczestnikami zimowego obozu z Tomaszem Drwalem. Kilka godzin dziennie ciężkich treningów. Były biegi po górach, sparingi, zadaniówki, praca w parterze i stójce. Generalnie fajni ludzie, miła atmosfera.